לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית בתשלום

מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם
  אודות

  למשרדנו ניסיון  רב בייצוג לקוחות פרטיים ועסקיים מול גופים ציבוריים ומסחריים גדולים בתביעות לשון הרע, הפרת הפרטיות, הטרדה מינית ובדיני עבודה. עו"ד חסיד ניהלה הליכים משפטיים שחלקם אף זכו להד ציבורי, נגד רשות השידור, עיתון גלובס, חברת החדשות, ידיעות אחרונות, חברת הוט, אוניברסיטת בר אילן, חברת אפל, חברת וויקס, חברת החשמל, נגב קרמיקה, אפריקה ישראל, החברה להגנת הטבע, חברת דובק, מכללת ספיר, תיאטרון הקאמרי, משרד האוצר ורבים אחרים.

  עו"ד חסיד מרבה לכתוב חוות דעת מקצועיות לארגונים וליחידים בנושאי הטרדה מינית, לשון הרע, זכויות יוצרים והגנת הפרטיות. מאמריה מפורסמים לעתים מזומנות בכלי התקשורת.

  משרדנו אף מתמודד בהצלחה מול פרסומים מכפישים ברשתות החברתיות ובאינטרנט (בריונות רשת, שיימינג, פייק ניוז, פרופילים בדויים וכו'). חוק איסור לשון הרע, בנוסחו היום, לא נותן פתרון ברור לשאלות המשפטיות שעולות מהשימוש ההמוני ברשתות החברתיות ובשנים האחרונות מתמודד ביהמ"ש עם המציאות המשתנה של פרסומים ברשתות החברתיות, שיצרו מהפך בדרך בה מידע נוצר ומופץ. עוה"ד חסיד בקיאה הן בדין ובפסיקה הישראליים והן בדין הזר  דבר המסייע לה רבות בייצוג תובעים ונתבעים.

  בנוסף להגנה על מוטרדות, למשרדנו ניסיון מוצלח בייצוג נילונים ומואשמים ובמיוחד מעסיקים ועובדים בכירים המואשמים בהטרדה מינית, מבלי לגרוע כהוא זה מאחריותם של גברים בכל הקשור להטרדה מינית, נציין כי לדעתנו, לא פעם התייחסות פטרנליסטית ומוסרנית ביחס לנשים, עשויה להגביל ולהפליל התנהגויות אנושיות רגילות, ולפתוח פתח להגשת תלונות שווא. השאיפה להטמיע עמדה זו בהליכים משפטיים ובשיח הציבורי, השיגה למשרדנו, לא פעם, תוצאות טובות בהגנה על נילונים ומואשמים בהטרדה מינית.

  לעו"ד חסיד היכרות עמוקה עם המערכת ההסכמית והרגולרית המסדירה את שוק התקשורת והבידור בישראל. כמנכ"ל איגוד מפיקי הקולנוע והטלוויזיה בישראל עסקה עו"ד חסיד במתן הגנה מקצועית למפיקים ביחסיהם כמעבידים עם יוצרים ומבצעים, בניסוח חוזים בינאיגודיים וביישוב סכסוכים.

  משרדנו נותן  שירות משפטי אישי ומקצועי, ופועל תוך שאיפה למצוינות, בצד מעורבות חברתית וציבורית.

  משרדנו עוסק במגוון תחומים משפטיים, ביניהם:

  ליטיגציה כללית

  ייצוג והופעה בבתי משפט וטריבונלים ברוב תחומי המשפט האזרחי, ובכלל זה בדיני עבודה.

  לשון הרע והגנת הפרטיות

  למשרדנו התמחות ייחודית בניהול הליכים ותביעות משפטיות שעילתן לשון הרע ו/או הפרת הפרטיות. המשרד מייצג הן תובעים והן נתבעים. עוה"ד חסיד ייצגה מספר לא מבוטל של אנשי ציבור וידוענים במאבקם לטיהור שמם מול תאגידי תקשורת ואנשים פרטיים. ניסיונה כעיתונאית יחד עם כישוריה המשפטיים מחדדים את יכולת ההתמודדות של עו"ד חסיד מול פרסומים מכפישים בתקשורת הממסדית.

  הטרדה מינית

  למשרדנו מומחיות וניסיון רב בייצוג מתלוננות ונילונים בגין הטרדה מינית והתנכלות בעבודה.

  דיני עבודה

  ייצוג בסוגיות מורכבות במשפט העבודה. ייעוץ וליווי קבוע של מעסיקים ועובדים בכירים ובכלל זה ניסוח חוזי העסקה מורכבים, ייצוג במהלך סכסוכי עבודה וליווי בהליכי סיום העסקה. למשרדנו הצלחה מוכחת בנושאים של אפליה מחמת גיל ומגדר ובכל הקשור לקיפוח זכויות עובדים.

  זכויות יוצרים, דיני תקשורת

  למשרדנו מומחיות בתחום דיני תקשורת או דיני מדיה Entertainment law or media law. מדובר בתחומים משפטים המתייחסים לאמנויות החזותיות, והאודיו ויזואליות כגון רדיו, טלוויזיה, קולנוע, וכן מוסיקה, פרסום, תיאטרון, ספרות וכד'. כל אחד מהתחומים הללו מוסדר על ידי חקיקה, כללים, נהגים, הלכה פסוקה, רגולציה, ולעתים אף נורמות המוכתבות על ידי איגודים מקצועיים.

  לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית בתשלום מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם

   לקוחות ממליצים

   אתי, אני שמחה שבחרתי בך לייצג אותי. במבט לאחור זה נראה כמו רכבת הרים מפחידה. זה לא היה פשוט בכלל. ואני מודה לך קודם כל על האומץ והנחישות, על זה שלא ויתרת ונלחמת כנגד כל הסיכויים והסיכונים. על המקצועיות (את יכולה ללמד את השופט כמה דברים); הלוחמנות, העקשנות, הצעקות שהעמידו את כולם במקום, הרגישות הרבה; על התמיכה ברגעים קשים וכואבים שזה לא מובן מאליו; סמכתי עלייך כי דאגת תמיד שהדברים יקרו על הצד הטוב ביותר עבורי, בשקיפות וכנות מלאה. נלחמת בכל הכוח והשקעת ונתת מעצמך.

   את באמת אחת יחידה מיוחדת, מאחלת לך להמשיך ולהצליח. לקבל סיפוק והוקרה מכל מה שאת עושה. המשיכי להיות פורצת דרך, יש הרבה ללמוד ממך. המעט שאני יכולה לעשות זה להוקיר לך על זה תודה תמיד! אז המון המוך המון תודה שהיית חלק מהדרך הזו שלי.

   ר.ש. 17.3.2021

   אתי יקרה, לכאורה "זה לא שלי", התהליך עם ר', במעורבות שהייתה עמוקה ובלתי נמנעת, ואז את נכנסת לעניינים. חייבת לומר לך שאת אחת יחידה ומיוחדת. לא תמיד פשוט מולך אבל מה שכל הזמן היה מעל לכל , זו מסירותך ומלחמתך על הצדק של ר'. השקעת מקצועיות, אבל השקעת הרבה לב.

   הנתינה, ההתמודדות, התמיכה, הנוכחות (שנגעה גם בי), כל אלה היו שם בעוצמות של אמת. אז מרגישה צורך גדול לומר לך גם מצידי – תודה! תודה שנתת בטחון (גם לי) שיש על מי לסמוך, על שקיפות במלחמה ללא עוררין בחוסר הצדק שכמעט וריסק את הילדה שלא עשתה רע לאיש. היית שם לכוון, היית שם לנצח!

   אנשים כמוך מרגישים ולאנשים כמוך מגיעה תודה ענקית כי זה כל כך לא ברור מאליו.

   מ.א. 16.3.2021

   עו"ד אתי חסיד ייצגה אותי בתביעה מורכבת שהוגשה נגדי בהטרדה מינית. מדובר באחד האירועים הקשים שקרו לי במהלך חיי. במשך כל ההליך הארוך, עו"ד חסיד נתנה לי להרגיש מוגן (כן, זו המילה),. היא פיתחה אסטרטגיה ועמדה עליה כמו מצביאה בשדה קרב, ואני הלכתי אחריה כמעט בעיניים סגורות. הניצחון היה גדול ומוחץ. כפי שציפתה התביעה נדחתה וחיי שבו למסלולם. אין מלים כדי לתאר את התודה והערכה שאני חש כלפיה.

   27.6.2020

   אני מודה לך שנלחמת עבורי כמו לביאה. חשבת שיש בעניין שלי עניין עקרוני של אפליה חמורה ונלחמת עד בית הדין הארצי לעבודה. תודה על המסירות ועל המקצועיות.

   ר. ר 16.3.2019

   תודה לך עו"ד אתי חסיד שהצלחת להוציא את הצדק לאור. הגעתי אלייך במקרה דרך גוגל כאשר חיפשתי עורך דין המתמחה בתביעת לשון הרע. בזכות הטיפול המקצועי וההתמודדות החכמה מול יריב לא פשוט, הצלחנו לסיים את העניין לשביעות רצוני המלאה. אני ממליץ עלייך לכל מי שזקוק לעורכת דין לוחמת, אכפתית ומבריקה.

   מ.נ. 9.7.2019

   ממליצה בחום על עורכת הדין אתי חסיד. מדובר בעורכת דין משכמה ומעלה. למרות קשיים משפטיים ויריבים חזקים שלא בחלו באמצעים, היא הצליחה לשכנע את בית המשפט שמדובר בתביעת לשון הרע מוצדקת. אחרי מלחמה לא פשוטה החזירה לי את שמי הטוב ואת המוניטין שבניתי בדם וביזע. אני יכולה להגיד שהעבודה איתך הייתה חוויה מתקנת ביחס לעורכי דין אחרים שאכזבו אותי . אני מודה לך, תבורכי.

   א.נ. 18.5.2018

   הגעתי אלייך אובד עצות ומיואש לאחר שנתבעתי בתביעה בלשון הרע במאות אלפי שקלים. כתב ההגנה שלך היה מלאכת מחשבת. את בן אדם עם חוש צדק מפותח, וידע משפטי רב, מה ששכנע את הצד השני להתקפל ולבקש להתפשר. בסופו של דבר לא שילמתי אגורה לצד השני וכל העניין נסגר כמעט בלא כלום. תודה לך על ההקשבה, על היסודיות, על החריצות ועל מה שאת.

   י.ב. 26.9.2018

   חוויתי הטרדה מינית קשה בעבודה, שפגעה בי ללא תקנה. כשהגעתי אל עו"ד אתי חסיד (דרך הגוגל), היא הסבירה לי את הקשיים בתביעת הטרדה מינית, אבל יחד עם זאת המליצה לי לשקול להגיש את התביעה כי למרות הקשיים התהליך יכול גם לתקן ולהעצים. הייתי שבורה ובעיקר מבוהלת מהאפשרות שאצטרך לעמוד מול המטריד. עו"ד חסיד הבטיחה לי שתשמור עלי, וכך היה. הגשנו תביעה נגד המטריד ונגד המעסיק שלי. במהלך הדיונים הרגשתי מחוזקת וצפיתי בהשפלתו של המטריד, זה היה חצי הדרך לניצחון. בסופו של דבר, בזכות חריפותה וכשרונה של עו"ד חסיד הצלחנו לסיים את התיק בפשרה לשביעות רצוני המלאה. אין מלים לתאר כמה אני מודה לעורכת הדין חסיד על הדרך וגם על התוצאה.

   10.12.2018

   נתבעתי בתביעות לשון הרע בסכום של 600,000 ₪. אני עורך דין בעצמי, וסביבי יש מספר רב של עורכי דין, שתחילה חשבתי להסתייע באחד מהם. אבל חבר המליץ לי על עו"ד את חסיד שמתמחה בלשון הרע. זו הייתה בחירה נכונה. מהר מאוד הבנתי שניהול תביעת לשון הרע מחייב עורך דין בעל מומחיות בסוג כזה של תביעות. עו"ד חסיד גילתה מקצועיות, בקיאות ויכולת ייצוג מרשימה בבית המשפט. את התובע ייצגו עורכי דין מאחד המשרדים הגדולים והנחשבים ביותר בישראל, אבל עו"ד חסיד הצליחה להביס אותם בטיעונים חריפים ואמיצים. בסופו של דבר, התובע הסכים להסתפק במכתב התנצלות. למרות הנסיבות הלא נעימות, אני שמח שיצא לי להכיר את האישה הזו שאומנותה חוכמתה. יש מעט עורכי דין כאלה.

   ע.א. 3.5.2016

   קשה לי לתאר את התהליך שעברתי עם עו"ד אתי חסיד במהלך ניהול תביעה בגין הטרדה מינית. זה לא היה רק מסע משפטי אלא גם מסע נפשי שבאמצעותו הבנתי הרבה דברים על עצמי. הגעתי אליה מוצפת, כועסת ומלאת רצון לנקום ולתבוע את עלבוני. עורכי הדין של הצד הנגדי טענו שאני שקרנית וממציאה וגם תבעו אותי בתביעת לשון הרע. עו"ד חסיד ליוותה אותי בנאמנות, הרגיעה את חששותיי ועזרה לי להתחבר לרצונות ולצרכים האמיתיים שלי. למרות שלא מיצינו את ההליך בבית משפט, צדקתי יצאה לאור והצלחתי לשקם את עצמי ולחזור למסלול הרגיל של חיי. כל זה לא היה קורה אילולא עו"ד חסיד, שהיא אחת ומיוחדת. ממליצה מכל הלב.

   24.4.2015

   כאן תופיע כותרת לקידום

   משרד3 עורכי הדין אתי חסיד, ושות' עוסק במגוון תחומים משפטיים. לעורכת הדין אתי חסיד ניסיון מקצועי רב בייצוג תובעים ונתבעים בלשון הרע, הטרדה מינית, סוגיות שונות בדיני עבודה וליטיגציה כללית לרבות בנושאי צוואות, ירושות, ועיזבונותמשרדנו נותן שירות משפטי אישי ומקצועי, ופועל תוך שאיפה למצוינות. לקוחות המשרד זוכים לליווי אישי ולטיפול מקצועי.
   לשון הרע (הוצאת דיבה) והגנת הפרטיות – למשרדנו התמחות ייחודית בניהול הליכים ותביעות משפטיות שעילתן לשון הרע (הוצאת דיבה) ו/או הפרת הפרטיות. המשרד מייצג הן תובעים והן נתבעים…..עוה"ד חסיד ייצגה מספר לא מבוטל של אנשי ציבור וידוענים במאבקם לטיהור שמם מול תאגידי תקשורת ואנשים פרטיים. משרדנו אף מתמודד בהצלחה מול פרסומים מכפישים ברשתות החברתיות ובאינטרנט (בריונות רשת, שיימינג, פייק ניוז, פרופילים בדויים וכו').

   כאן תופיע כותרת לקידום

   משרד2 עורכי הדין אתי חסיד, ושות' עוסק במגוון תחומים משפטיים. לעורכת הדין אתי חסיד ניסיון מקצועי רב בייצוג תובעים ונתבעים בלשון הרע, הטרדה מינית, סוגיות שונות בדיני עבודה וליטיגציה כללית לרבות בנושאי צוואות, ירושות, ועיזבונותמשרדנו נותן שירות משפטי אישי ומקצועי, ופועל תוך שאיפה למצוינות. לקוחות המשרד זוכים לליווי אישי ולטיפול מקצועי.
   לשון הרע (הוצאת דיבה) והגנת הפרטיות – למשרדנו התמחות ייחודית בניהול הליכים ותביעות משפטיות שעילתן לשון הרע (הוצאת דיבה) ו/או הפרת הפרטיות. המשרד מייצג הן תובעים והן נתבעים…..עוה"ד חסיד ייצגה מספר לא מבוטל של אנשי ציבור וידוענים במאבקם לטיהור שמם מול תאגידי תקשורת ואנשים פרטיים. משרדנו אף מתמודד בהצלחה מול פרסומים מכפישים ברשתות החברתיות ובאינטרנט (בריונות רשת, שיימינג, פייק ניוז, פרופילים בדויים וכו').

   דילוג לתוכן